Facebook
ultra sonata Sobola Biel Modern House Ełk  Apartamenty Przystań Centrum House Ełk Apartamenty Antoniuk Węgorzewo Apartamenty Marina Ełk
  • Wyszukaj mieszkanie
  • Oferta mieszkaniowa
Pokaż tylko dostępne

VODA Apartamenty Gdańsk - 2018-09-13

VODA APARTAMENTY GDAŃSK.
Z WIDOKIEM NA WODĘ. Z WIDOKIEM NA PRZYSZŁOŚĆ.
Z wielką przyjemnością i nieukrywaną radością pragniemy Państwa poinformować, iż niebawem Rutkowski Development rusza z nowym projektem deweloperskim w pięknym, zachwycającym Gdańsku.

To dla nas kolejne wyzwanie.

Jak pokazuje wieloletnia, konsekwentna polityka firmy, oparta z jednej strony na poszanowaniu gustu Klientów, z drugiej strony na wyznaczaniu nowych trendów doprowadziło to do powstania nowych projektów w Trójmieście.

Miłośnicy tradycyjnej estetyki i architektury, jak również fani innowacyjnego budownictwa znajdą w naszej ofercie rozwiązania, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Klientów.


Więcej informacji T: 726 707 726

#

bezplatny doradca kredytowy

Planowane inwestycje

Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie teksty, zdjęcia i pozostałe informacje zawarte na stronie są chronione przez prawa autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie i każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.