Facebook
Już wkrótce uruchomimy sprzedaż mieszkań w nowych, atrakcyjnych lokalizacjach. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich jako pierwszy zostaw nam swój e-mail:
Marina House nova port ulttra sonata Węgorzewo  Apartamenty Przystań Apartamenty Antoniuk Masuria House Sobola Biel Diament Forbsa Mieszkania dla młodych
  • Wyszukaj mieszkanie
  • Oferta mieszkaniowa
Pokaż tylko dostępne

Rutkowski Development doceniony na Wielkim Balu Biznesu! - 2018-05-07

W dniach 20-21 kwietnia 2018 roku w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku odbyła się konferencja Wschodniego Klastra Budowlanego. Tematem konferencji była promocja polskiego budownictwa na rynkach zagranicznych.

Pierwszego dnia odbył się także Wielki Bal Biznesu z galą rozdania nagród, które wręczono firmom branży budowlanej m.in. w kategoriach: 100% Polski Kapitał, Europejski Program Promocji Jakości: Polska Firma - Europejska Jakość.

Jesteśmy dumni, że podczas gali, jako jedna z niewielu firm, otrzymaliśmy Certyfikat 100% Polski Kapitał. Nagrodę, w obecności kilkuset osób na sali, odebrał właściciel firmy Rutkowski Development Sp. J. Pan Antoni Rutkowski.

Jest to dla naszej firmy pozytywne zaskoczenie, że spośród setek firm budowlanych, działających na rynku krajowym i zagranicznym, zostaliśmy wyróżnieni. Nagroda, którą otrzymaliśmy jest potwierdzeniem, że nasza misja, którą realizujemy od 1990 roku, jest słusznym kierunkiem rozwoju.

#

bezplatny doradca kredytowy

Planowane inwestycje

Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie teksty, zdjęcia i pozostałe informacje zawarte na stronie są chronione przez prawa autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie i każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.