Już wkrótce uruchomimy sprzedaż mieszkań w nowych, atrakcyjnych lokalizacjach. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich jako pierwszy zostaw nam swój e-mail:
Węgorzewo  Apartamenty Przystań Apartamenty Antoniuk Masuria House Sobola Biel Diament Forbsa centurm house komfort house Apartamenty Marina Lokale usługowe Komfort House Miejsca postojowe Planowane inwestycje Apartamenty Marina Gazele biznesu Przyjazny Deweloper – 2014 Pisz Mieszkania dla młodych Białystok
  • Wyszukaj mieszkanie
  • Oferta mieszkaniowa
Pokaż tylko dostępne

Specjalista ds. prawnych

Firma Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, realizująca od ponad 25 lat innowacyjne projekty budowlane, poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. prawnych.

Miejsce pracy: Ełk

Obowiązki:

  • analiza umów pod względem ryzyka prawnego, finansowego, realizacyjnego,
  • przygotowywanie i opiniowanie umów z klientami, podwykonawcami i kontrahentami,
  • korespondencja z klientami, podwykonawcami, kontrahentami,
  • weryfikacja prawna dokumentacji dot. nieruchomości,
  • przygotowywanie pism i wniosków do organów administracji publicznej,
  • ścisła współpraca z kancelariami notarialnymi,
  • weryfikacja i kontrola sporządzanych aktów notarialnych,
  • współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane prawo,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • łatwość i precyzyjność w redagowaniu tekstów,
  • poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • komunikatywność i umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole,
  • umiejętność radzenia w sytuacjach problematycznych i zdolność ich rozwiązywania,
  • pozytywne nastawienie,
  • wysoka kultura osobista,
  • biegła znajomość pakietu Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku deweloperskim, realizującej nowoczesne inwestycje mieszkaniowe,
  • możliwości zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rutkowski Development Sp.J.
ul. Armii Krajowej 7b
19-300 Ełk
Tel. 87 621 60 60
rekrutacja@rutkowskidevelopment.pl
www.rutkowskidevelopment.pl

bezplatny doradca kredytowy

Planowane inwestycje

Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie teksty, zdjęcia i pozostałe informacje zawarte na stronie są chronione przez prawa autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie i każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.