Facebook
  • Wyszukaj mieszkanie
  • Oferta mieszkaniowa
Pokaż tylko dostępne

Mieszkania I Apartamenty. Garaże oraz lokale usługowe w promocji

GOTOWE APARTAMENTY DO ZAMIESZKANIA!

Firma Rutkowski Development Sp.J posiada w sprzedaży gotowe apartamenty do zamieszkania. Olimpijskie Ogrody to jedyny taki projekt zlokalizowany w Suwałkach tuż obok stadionu, kortów w pobliżu Zalewu Arkadia. To nowoczesne, zamknięte osiedle w niskiej zabudowie z pełną infrastrukturą oraz wyjątkowymi projektami. Położenie osiedla z dala od ruchu ulicznego na terenach obfitujących w zieleń to dodatkowy atut osiedla.

Apartamenty dostępne od ręki!

Szczegółowe informacje T: 723 313 723


GOTOWE APARTAMENTY DO ZAMIESZKANIA!

Marina House to wyjątkowy projekt zrealizowany w otoczeniu Jeziora Niegocin tuż obok portu Ekomarina w Giżycku. Stworzyliśmy go z myślą o najbardziej wymagających klientach. To prestiż wykonania połączony z ekskluzywną lokalizacją- 5 piętrowy apartamentowiec powstał w symbiozie z okolicą, a jednocześnie wykorzystuje wszelkie, nowoczesne rozwiązania. Bajeczne jeziora, tętniące życiem lasy i słoneczny wakacyjny klimat to główne atuty tej inwestycji.

Apartamenty dostępne od ręki!

Szczegółowe informacje T: 724 666 724


 

GOTOWE APARTAMENTY DO ZAMIESZKANIA!

Apartamenty Marina to wyjątkowy projekt zrealizowany w pobliżu Jeziora Ełckiego, Promenady oraz planowanej Nowej Plaży Miejskiej. Inwestycja charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak: apartamenty z antresolą, duże przeszklenia, tarasy wyłożone deską oraz ogrody dachowe Nowoczesne rozwiązania, elegancki design oraz pełna infrastruktura to dodatkowe atuty tej inwestycji.

Apartamenty dostępne od ręki!

Szczegółowe informacje T: 724 666 724

#

bezplatny doradca kredytowy

Planowane inwestycje

Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie teksty, zdjęcia i pozostałe informacje zawarte na stronie są chronione przez prawa autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie i każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.