Facebook
Już wkrótce uruchomimy sprzedaż mieszkań w nowych, atrakcyjnych lokalizacjach. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich jako pierwszy zostaw nam swój e-mail:
Węgorzewo Apartamenty Przystań Apartamenty Antoniuk Masuria House Sobola Biel Diament Forbsa centurm house komfort house Apartamenty Marina Lokale usługowe Komfort House Miejsca postojowe Planowane inwestycje Apartamenty Marina Gazele biznesu Przyjazny Deweloper – 2014 Pisz Mieszkania dla młodych Białystok
 • Wyszukaj mieszkanie
 • Oferta mieszkaniowa
Pokaż tylko dostępne

Generalne wykonawstwo

Rutkowski Development Sp. J. oprócz inwestycji deweloperskich specjalizuje się również w działalności o profilu Generalnego Wykonawstwa. Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji wykonując projekty „pod klucz” oraz stany surowe. Realizujemy każdą inwestycję od fazy projektowania poprzez prace ziemne, konstrukcyjne, budowlane aż po wykończenie i zagospodarowanie terenu. Usługi wykonywane są w siłach własnych i podwykonawczych, własną bazą produkcyjno – transportową.

Wykonujemy:

 • obiekty handlowo - usługowe,
 • przemysłowe,
 • użyteczności publicznej,
 • budownictwa mieszkaniowego,
 • drogowe,

Ponadto świadczone są usługi:

 • robót remontowych, modernizacyjnych i rekonstrukcji,
 • wewnętrznych instalacji hydraulicznych i wentylacyjnych,
 • przyłączy, sieci zewnętrznych c.o., wodociągowych
  i kanalizacyjnych,

Na podstawie doświadczeń zdobytych przez szereg lat funkcjonowania jesteśmy w stanie zaoferować szeroką pomoc, począwszy od pozyskania środków finansowania, poprzez projektowanie, doradztwo, aż po usługi z zakresu nadzoru budowlanego i generalnego wykonawstwa.

Zapraszamy do współpracy:
Rutkowski Development Sp. J.
ul. Orzeszkowej 36A
19-300 Ełk

Tel. 509 776 609, 881 916 047
biuro@rutkowskidevelopment.pl

#

bezplatny doradca kredytowy

Planowane inwestycje

Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie teksty, zdjęcia i pozostałe informacje zawarte na stronie są chronione przez prawa autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie i każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.