Facebook
  • Wyszukaj mieszkanie
  • Oferta mieszkaniowa
Pokaż tylko dostępne

Apartamenty Giżycko. Marina House - 2015-12-07

Wystartowała oficjalnie realizacja projektu Marina House w Giżycku. Jest to kolejna inwestycja naszej firmy w Stolicy Mazur. Projekt realizujemy w najbliższym otoczeniu Jeziora Niegocin, Ekomariny oraz centrum miasta. Przygotowaliśmy specjalną, limitowaną ofertę zakupu apartamentów Marina House w ofercie przedsprzedaży. Zapraszamy do kontaktu z indywidualnym doradcą Klienta Joanną Micewicz T: 881 914 990 oraz do odwiedzania dedykowanego inwestycji, fanpage Marina House.

#

bezplatny doradca kredytowy

Planowane inwestycje

Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie teksty, zdjęcia i pozostałe informacje zawarte na stronie są chronione przez prawa autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie i każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.