Facebook
  • Wyszukaj mieszkanie
  • Oferta mieszkaniowa
Pokaż tylko dostępne

Nowe Mieszkania i Apartamenty: Białystok, Ełk, Giżycko - 2018-06-15

Rozpoczęliśmy sprzedaż nowych mieszkań i apartamentów w Białymstoku, Ełku i Giiżycku. Zapraszamy do kontaktu, by umówić się na spotkanie z naszym doradcą. Oferujemy kompleksową obsługę sprzedażową z elastycznym podejściem do potrzeb i oczekiwań klienta.


ULTRA SONATA - budynek D, ul. Magazynowa, Białystok

Ultra Sonata staje się miejscem pożądanym przez osoby młode, a także rodziny z dziećmi, pragnące czerpać energię z tętniącego życiem miasta.

Do sprzedaży oddajemy 193 apartamenty o powierzchni od 32 do 87 m2, mieszczące się na siedmiu piętrach.

Biuro sprzedaży MIeszkań i Apartamentów
ul. Antoniuk Fabryczny 11, Białystok
Doradca klienta: 721 999 721


MODERN HOUSE, ul. gen. Bora-Komorowskiego, Ełk

Modern House inwestycja w nowoczesnym wydaniu w znanej i lubianej części Ełku - na osiedlu Konieczki. 5 minut od obwodnicy oraz 8 minut od centrum miasta. Całość obejmuje 126 mieszkań o metrażu od 32 m² do ponad 98 m² w 4-piętrowym budynku.

Obecnie mamy w sprzedaży I etap inwestycji (77 mieszkań)

Biuro sprzedaży MIeszkań i Apartamentów
ul. Armii Krajowej 7B, Ełk
Doradca klienta: 532 414 532

APARTAMENTY PRZYSTAŃ, ul. al. 1 Maja, Giżycko

Apartamenty Przystań to przede wszystkim połączenie użyteczności, unikalnej architektury oraz nowoczesnych rozwiązań.

Wyróżnieniem budynku są kaskadowe tarasy oraz duże przeszklenia, nadające wizualnej lekkości i elegancji. Na sześciu kondygnacjach znajdują się 83 apartamenty o powierzchni od 36 m2 do 100 m2.

Biuro sprzedaży MIeszkań i Apartamentów
ul. Armii Krajowej 7B, Ełk
Doradca klienta: 724 666 724

Poznaj inwestycję >>

#

bezplatny doradca kredytowy

Planowane inwestycje

Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie teksty, zdjęcia i pozostałe informacje zawarte na stronie są chronione przez prawa autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie i każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.