Facebook
Już wkrótce uruchomimy sprzedaż mieszkań w nowych, atrakcyjnych lokalizacjach. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich jako pierwszy zostaw nam swój e-mail:
nova port ulttra sonata Węgorzewo  Apartamenty Przystań Apartamenty Antoniuk Masuria House Sobola Biel Diament Forbsa Mieszkania dla młodych
  • Wyszukaj mieszkanie
  • Oferta mieszkaniowa
Pokaż tylko dostępne

Rutkowski Development Diamentem Forbsa 2017! - 2017-06-13

Redakcja miesięcznika Forbes we współpracy z firmą Bisonde Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Z przyjemnością informujemy, iż firma Rutkowski Development została uhonorowana zaszczytnym tytułem Laureata Diamentów Forbsa 2017. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem tego, iż Firma Rutkowski Development dzięki swojemu ponad 25letniemu doświadczeniu, innowacyjności oraz niezawodności oferuje swoim Klientom najwyższe standardy produktu klasy premium.

Pragniemy Państwu serdecznie podziękować- to dzięki Państwa zaufaniu możemy tak prężnie się rozwijać.

Wyrazy uznania kierujemy przede wszystkim do naszego zespołu, dzięki któremu to wszystko staje się możliwe.

#

bezplatny doradca kredytowy

Planowane inwestycje

Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie teksty, zdjęcia i pozostałe informacje zawarte na stronie są chronione przez prawa autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie i każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.