Facebook
Już wkrótce uruchomimy sprzedaż mieszkań w nowych, atrakcyjnych lokalizacjach. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich jako pierwszy zostaw nam swój e-mail:
Węgorzewo  Apartamenty Przystań Apartamenty Antoniuk Masuria House Sobola Biel Diament Forbsa centurm house komfort house Apartamenty Marina Lokale usługowe Komfort House Miejsca postojowe Planowane inwestycje Apartamenty Marina Gazele biznesu Przyjazny Deweloper – 2014 Pisz Mieszkania dla młodych Białystok
  • Wyszukaj mieszkanie
  • Oferta mieszkaniowa
Pokaż tylko dostępne

Wykończenie pod klucz

Klient decydujący się na zakup własnego „M” z opcją „Wykończenia pod klucz” przy podpisaniu umowy ustala warunki adaptacji własnego mieszkania. Odbiór mieszkania następuje w dniu przekazania budynku.

Oznacza to, że oferujemy możliwość szybszego zamieszkania.
Są też inne pozytywne aspekty. Klient kupując mieszkanie z usługą wykończenia przede wszystkim korzysta z szerokiego wyboru elementów wyposażenia w cenach hurtowych. Mamy zatem możliwość doboru profesjonalnych elementów wykończenia, gwarancji jakości wykonania przez sprawdzonych partnerów dewelopera, specjalizujących się w kompleksowych pracach wykończeniowych.

Największą zaletą „wykończenia pod klucz” jest oszczędność czasu
i pieniędzy a fachowa obsługa koordynująca wszystkie prace pozwala na urządzenie mieszkania bez zbędnych problemów

 

#

bezplatny doradca kredytowy

Planowane inwestycje

Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie teksty, zdjęcia i pozostałe informacje zawarte na stronie są chronione przez prawa autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie i każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.