Facebook
  • Wyszukaj mieszkanie
  • Oferta mieszkaniowa
Pokaż tylko dostępne

Wykończenie pod klucz

Klient decydujący się na zakup własnego „M” z opcją „Wykończenia pod klucz” przy podpisaniu umowy ustala warunki adaptacji własnego mieszkania. Odbiór mieszkania następuje w dniu przekazania budynku.

Oznacza to, że oferujemy możliwość szybszego zamieszkania.
Są też inne pozytywne aspekty. Klient kupując mieszkanie z usługą wykończenia przede wszystkim korzysta z szerokiego wyboru elementów wyposażenia w cenach hurtowych. Mamy zatem możliwość doboru profesjonalnych elementów wykończenia, gwarancji jakości wykonania przez sprawdzonych partnerów dewelopera, specjalizujących się w kompleksowych pracach wykończeniowych.

Największą zaletą „wykończenia pod klucz” jest oszczędność czasu
i pieniędzy a fachowa obsługa koordynująca wszystkie prace pozwala na urządzenie mieszkania bez zbędnych problemów

 

#

bezplatny doradca kredytowy

Planowane inwestycje

Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie teksty, zdjęcia i pozostałe informacje zawarte na stronie są chronione przez prawa autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie i każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.